Gaminiai

Plūduriuojančių pontonų įranga

Pontonų segmentai gaminami pasitelkiant modernius gamybos metodus ir techniką. Ilgametė patirtis šioje srityje, mums leido pasiekti aukštą pontonų kokybę ir stabilumą ant vandens.

Gamybai naudojamas aukščiausios kokybės UV - stabilizuotas ir 100% perdirbimui tinkamas didelio tankio polietilenas (HDPE), todėl mūsų pontonai, gali būti eksploatuojami ilgą laiką.

Pontonų sistema susideda iš atskirų kubo formos pontonų segmentų, kurių išmatavimai yra 50x50x50 cm, o surinkta konstrukcija, virš vandens iškilusi apie 40cm. Vieno segmento svoris siekia tik 6,2kg, todėl juos transportuoti ir surinkti yra paprasta. Nors segmentai ir lengvi, jų ypatinga konstrukcija užtikrina didžiulę keliamąją galią - 320 kg/m².

Šiuo metu pontonus gaminame pilkos RAL7040 bei žalsvos RAL6021 spalvos.

Pontoninės konstrukcijos surinkimas

Pontoninio tilto surinkimo instrukcija

Pontoninės konstrukcijos surinkimas yra labai paprastas. Vienu metu sudedami 4 pontono segmentai ir sujungiami kaiščiu. Jungties užtvirtinimui naudojamas montavimo raktas. Tokiu būdu jungiant platformą yra daugybė variantų planuojant jos išdėstymą.

Mūsų gaminami pontonai nereikalauja priežiūros ir yra atsparūs gamtos poveikiui: šalčiui, karščiui, jūros vandeniui ir rūgštims. Pontoninę konstrukciją galite ir žiemą palikti vandenyje - tai jos nedeformuos ir niekaip nepakenks tolimesniam eksploatavimui. Konstrukcija yra mobili, todėl ją be didelio vargo galima perplukdyti ar ištraukus iš vandens, perkelti i kitą vietą ar sandėliuoti.

Pranašumai

  • Nereikalauja priežiūros ar techninio aptarnavimo
  • Nėra susižeidimų pavojaus
  • lgaamžiai
  • Paprastas surinkimas, kurį galite atlikti patys!
  • Didelės keliamosios galios
  • Individualus išdėstymas
  • Atsparūs tiek aukštai tiek žemai temperatūrai, UV spinduliams.
  • Stabilaus ir lygaus paviršiaus
  • Nedidelio svorio
  • Mobilūs

Saugumas

Pontonų paviršiaus profilis yra neslidus, todėl ant pontonų galima saugiai vaikščioti. Pontonų gamybai naudojamas plastikas nekenkia aplinkai bei yra 100% perdirbamas, o tokiu būdu prisidedama prie gamtos tausojimo. Viso to rezultatas – ilgalaikis vertės išliekamumas ir ekonomiškumas, nepatiriant jokių papildomų tiesioginių ir netiesioginių išlaidų.

Papildoma įranga

Kadangi pontonų segmentai šonuose turi rankenėles (auseles), prie jų paprastai galima tvirtinti įvairią įrangą: maudymosi kopėtėles, turėklus, „anteles“ valtims pririšti ir kt. Tai leidžia sukurti optimalią, pagal jūsų norus suderintą pontonų sistemą.